0 262 606 18 23
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
24 Nisan 2017
1.088 kez görüntülendi

Levha haline getirilmiş metallerin verilen gene adıdır Sac. Metallerinin endüstriyel halde işlenerek düz hale getirilmesidir aynı zamanda sac. Sanayi alanında bir çok noktada işlenerek kullanılan sac çeşitli iş sahalarında bir çok avantajları bulunmaktadır. Firmamız kendi imalat bünyesinde sac işleme merkezi ile sektörün ihtiyacına karşılık vermektedir. Lazer kesim sac işleme işlerinde İstanbul başta olmak üzere ulusal anlamda üretim yapmakta ve özel projelerde de yer almaktayız.

Ürün Açıklaması

Sac metal imalatı, metal parçalar ve yapılar oluşturmak için birçok farklı işlemi kullanır. Parçalar son derece dayanıklıdır ve son kullanım uygulamaları için idealdir. Neredeyse tüm endüstriler havacılık, otomotiv, tıp, tüketici elektroniği ürünleri ve hizmetleri için sac imalat kullanıyor. Sac metal işleme, lazer kesim yöntemiyle farklı şekiller oluştururarak saç levhaların kesilmesini, bükülmesini ve kaynaklanmasını içeren bir imalat yöntemidir. Sac işleme, lazer kesim ve büküm sınıları içinde, CNC işlemeden daha hızlı ve uygun maliyetlidir.

Sac işleme bölümünde basit metal kesmelerden karmaşık ve montaja hazır montaj bileşenlere kadar parçalar üretiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç profiline göre üretim metodları geliştirerek en uygun çözümleri sunuyoruz. Endüstriyel sac işleme alanında tasarım ve imalat mühendislerimiz ile bu alanda uzmanız. Sadece kendimiz parçalar üretip montaj yapmıyoruz, aynı zamanda daha da geliştirmek veya optimize etmek söz konusu olduğunda sizi destekliyoruz.Metal konstrüksiyon için basit kenar parçalarından ilaç fabrikaları için karmaşık sistem muhafazalarına, ürün yelpazemiz ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Tüm yaygın işleme süreçlerini müşterinin belirlediği kalitede uygulayabiliriz. Bu müşterilerimiz için katma değeri olan mükemmel nihai ürünlerle sonuçlanır.

Uzun yıllardır sanayi sektörüne hizmet veren makine parkurunu genişleterek CNC kesim lazer sac işleme makineleri ile çok daha seri ve sorunsuz hizmetin önünü açmıştır. Sac kesme, eğme bükme ve Cnc plazma işlerinde nitelikli işçilik kalitesi sektöre yön vermekteyiz. Sac işleme merkezimizde taleplerinizin tümüne yanıt verecek yetenekte makinelerimiz ve alanında en uzman personellerimiz sizlere hizmet vermekteyiz İletişim sayfamızdaki numaralardan bizlere ulaşıp sac işleme ve lazer kesim için bizden teklif alabilir ve soru ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sanayi ve ticari alanda Asinox Metal olarak sizlere profesyonel uzman çözümler üretmekteyiz. Tüm ihtiyaçları karşılayacak makine parkurumuzla Sizlerleyiz. Lazer kesim işlerinde en iyi sonuçlar için bizi arayınız.

Ürün Özellikleri
 • Ön Vites: Shımano 105 5700
 • Arka Vites: Shımano 105 5701 Ss
 • Vites Kolları: Shımano 105 5700
 • Arka Fren: Shimano Br-R561
 • Ön Fren: Shimano Br-R561
 • Fren Kolları: Shimano 105 5700
 • Ruble: Shimano Tiagra 4600, 12-28
 • Zincir: Kmc X10 10 Speed
 • Orta Göbek: Fsa Bb30
 • Arka Göbek: Shımano R501
 • Ön Göbek: Shımano R501
 • Jant: Shımano R501
 • Jant Telleri: Shımano R501
 • Lastik: Schwalbe Lugano, 700x23c
 • Boyun: Cannondale C3, 31.8mm, 6 Deg
 • Gidon: Cannondale C3 Compact
Ürün Görselleri

Now you try it. By God, I think the boy’s got something! Come on, the fate of the city Don’t finish that. Throw it away. Drink that beer and drop the bottle. Very nice. Get that robot some more beer! Trashing this room’s a start. Let’s get Fry’s message to the people! People of New New York, take a lesson from the 20th century. Stop this recycling and throw your garbage on the floor. Go on, chuck it anywhere like I did. Your city is counting on you. If my calculations are correct, this ball will knock the other.

Aktif Kampanyalar
Bu blok ile ikonlu ve arkaplanlı bir açıklama kutusu oluşturabilirsiniz.
Bize Whatsapp’tan Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?