0 262 606 18 23
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Firmamız Hakkında

2007 yılında kurulmuş olan firmamız; Mert Teknik Metal Ltd. Şti. uzun yıllardır edindiği bilgi ve birikimi, uzman teknik kadrosu ve geniş makine parkuru ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

10.000m2 kapalı alanımızda çelik konstrüksiyon projelerinizi anahtar teslim imal edebildiğimiz gibi, 3 eksen profil kesme delme hattımız, CNC Lazer ve Plazma kesim makinalarımız, makas ve abkantlarımız ile tüm ön imalat ( montaja hazır hale getirme ) işleriniz için de hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Dünya nüfusu hızla armaya devam ederken, buna bağlı olarak kentleşme ve altyapı ihtiyacı da sürekli artmaktadır. Çelik yapılar bu süreçte, ekonomik, güvenli ve %100 geri dönüştürülebilir olması ile hazırlanan projelerde her geçen gün daha çok tercih edilen çözüm olmaktadır.

Türkiye’de çelik kullanımı henüz Dünya’nın çok gerisinde olsa da, yapılan yeni projelerle ve çelik konusundaki bilgi birikim artışıyla kullanılma oranı da hızla artmaktadır.

Mert Teknik Metal Ltd. Şti. olarak kapasitemiz, teknolojimiz ve bilgi birikimimiz ile ülkemizdeki çelik yapıların artışına katkıda bulunarak, ülkemiz ekonomisine faydalı, daha yeşil bir Dünya için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kalite & Sevkiyat

KALİTE

Mert Teknik Metal olarak bugüne dek gerçekleştirdiğimiz projelerde “Kalite Kontrol” sürecine son derece önem verdik. Gelişen teknoloji ve uygulamaları takip ederek, üretim öncesinde, esnasında ve sonrasında oluşabilecek sorunları minimize edecek önlemler aldık.

Kalite Belgelerinin yanı sıra, iç denetimler oluşturarak olası hataları yerinde tespit edip müdahale eden ekibimiz ve bilgisayar sistemleri ile desteklenmiş kalite kontrol süreçlerimizde, sizlere tamamen talep ettiğiniz ürünleri sunmak için çalışıyoruz.

Verimliliği ve kaliteyi aynı anda arttırabilmek adına, kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

SEVKİYAT

PAKETLEME VE SEVKİYAT

Kalite standartlarımızın gereğince üretimi gerçekleştirilmiş olan ürünlerimizin paketleme ve sevkiyat işlemleri büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak, olası hasar ve mağduriyetleri minimize etmek adına teslim öncesinde son kontroller yapılır ve paketleme işlemine geçilir.

Bu işlem esnasında sevkiyatı gerçekleştirilecek olan ürünlerin ebat, ağırlık ve hacim gibi değerleri dikkate alınarak en uygun paketleme işlemi yapılır.

Bizimle İletişime Geçin